::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري :
پسورد :
يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


صفحه قبل 1 صفحه بعد
klaymer


ارسال‌ها: 10
عضویت: 2020-01-26 23:56:34
شناسه یاهو:
تعداد اخطار: 0
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0
بک لینک از کامنت : با ارائه نظر در سایتها بک لینک دریافت کنید

تکنیک های جدید می آیند و منسوخ میشوند - از جمله تکنیک هایی که در سئو قرار دارند

تنها حدود  150 سال پیش، موثرترین راه برای تماس با کسی، ارسال نامه ای به آنها بود . بعد تلفن آمد و تلفن های نسل جدید و ...

سپس فناوری ارتباطات منفجر شد که اکنون بتوانید نامه یا ایمیل بنویسید و ارسال کنید ، پیام های فوری ارسال کنید ، کنفرانس های ویدئویی برگزار کنید یا پیام های چند رسانه اجتماعی ارسال کنید .

هر ساله فناوری های جدید و بهتری ظهور میکنند

آنچه که زمانی شکل اصلی ارتباطات بوده است ، اکنون قدیمی و منسوخ در نظر گرفته شده است.

لینک سازی نیز از این قاعده مثتثنی نیست و با گذر زمان از همان موارد است.

روش های لینک سازی یا خرید بک لینک که اخیراً برای دریافت بک لینک ها مانند اظهار نظر در مورد وبلاگ (بک لینک از کامنت) مؤثرترین در نظر گرفته شده اند ، اکنون به عنوان یک تکنیک نسبتا قدیمی در نظر گرفته می شود ولی همچنان یکی از روش های لینک سازی مقرون به صرفه و دائمی می باشد.

آیا بک لینک از کامنت از نظر سئو کاملاً منسوخ شده است؟

در این پست سعی داریم از ویژگی های ساخت بک لینک از کامنت یا همان لینک سازی از طریق کامنت بپردازیم و سپس در مورد پنج مرحله برای نوشتن نظرات در وبلاگ که به شما، در  SEO و کل وب سایت شما کمک می کنند بحث خواهیم کرد.

چرا اظهار نظر در وبلاگ، دیگر یک استراتژی آسان بک لینک SEO نیست

سئو کارها یک زمانی به این نتیجه رسیدند که دریافت لینک از نظر دادن در وب سایتها و وبلاگ ها (بک لینک از کامنت)راهی بسیار ساده و از لحاظ هزینه بسیار پایین می باشد و این چند سالی بین سئو کارها یک راز بود و اکثر سئو کارها لینک سازی از کامنت را یک استراتژی و تکنیک خاص میدانستند و در پروژه ها استفاده میکردند.

نتیجه؟ با گسترش و فراگیر شدن این تکنیک همه سئو کارها و همه افراد ها به بک لینک از کامنت رو آوردن و این ماجرا تا جایی پیش رفت که بیش از 70 درصد از وب سایت ها و وبلاگ ها ارائه نظر به پست و مقاله را غیر فعال کردن (برداشتن کادر درج آدرس اینترنتی و غیر فعال کردن تگ های اچ تی ام ال برای ساخت لینک) به خصوص در ایران که شور همه چی رو در میارن

گوگل به موضوع لینک سازی از کامنت چه واکنشی نشان میدهد ؟

خوب ، از طریق به روزرسانی هایی مانند الگوریتم پاندا و الگوریتم پنگوئن، گوگل آنرا ساخته است به طوری که این بک لینک های کاملاً بی ربط برای وب سایت هایی که به آن مراجعه می کنند بی فایده است . از آنجا که یک صفحه می تواند صدها پیوند مختلف با وب سایت های دیگر داشته باشد ، هر پیوند در حال عبور از آب لینک بسیار کمی بود.

اکنون ، بک لینک های استراتژیک، بسیار مرتبط و با اقتدار بسیار بهتر از صدها بک لینک از منابع بی ربط هستند.

نه تنها این ، بلکه گوگل مجازاتهای خود را برای همه بک لینک های اسپم سخت تر کرد . بنابراین وقتی نظرات وبلاگ را به منابع مشکوک لینک دهید ، مجازاتهای سنگینتری برای شما در نظر گرفته خواهد شد .

همه این موارد در یک نکته اصلی به اوج خود می رسند: اظهار نظر در وبلاگ دیگر راهی سریع و آسان برای گرفتن بک لینک یا تقویت سئو نیست.

در واقع ، اگر اشتباه انجام شود ، در واقع می تواند به مجازات وب سایت شما آسیب برساند و سئو را تضعیف کند . آنچه بک لیک از کامنت برای SEO امروز انجام می دهد

بنابراین ، اگر بک لینک از کامنت در مورد SEO دیگر به معنای روش تاثیر گذار نیست ، باید از اظهار نظر  ولینک ساز از طریق کامنت در مورد وبلاگ ها کاملاً خودداری کنید؟

اصلا!

دلایل زیادی برای اظهار نظر در مورد بلاگ ها وجود دارد - تا زمانی که شما این کار را به روش صحیح و با اهداف صحیح انجام دهید بسیار تاثیر گذار هم هست.

بنابر این ، وبلاگ چیست که SEO را برای امروز خوب توصیف می کند؟

ایجاد روابط با افراد در وب سایت خودتان

ما در مورد چگونگی روابط واقعی مهم در عصر دیجیتال می شنویم. ارتباط با افراد مناسب می تواند تفاوت موفقیت و عدم موفقیت وب سایت شما باشد.

بنابراین ، از نظرات وبلاگ خود برای ارتباط با افراد استفاده کنید!

برقراری ارتباط با نویسنده یا صاحب یک وب سایت از طریق نظرات وبلاگ می تواند راهی عالی برای گرفتن پای شما در درگاه یک پست مهمان باشد که این امر به شما بک لینک ارزشمند می بخشد!

جلب توجه به خود و وب سایت شما و لینک سازی از این طریق

نویسندگان و صاحبان وب سایت تنها افرادی نیستند که نظرات وبلاگ شما را می بینند.

هنگامی که نظر خود را ارسال می کنید ، سخنان شما به بخشی از خود مقاله تبدیل می شود و اکثر افرادی که آن مقاله را می خوانند ، به نوبه خود ، نظرات زیر را می خوانند و این برای بهبود سئوی سایت شما کمک میکند.

بنابراین وقتی در آن پست وبلاگ اظهار نظر می کنید ، علاوه بر دریافت بک لینک از کامنت خود و برند خود را در معرض افراد بیشتری قرار می دهید.

اگر استراتژیک این کار را انجام دهید ، می توانید توجه افراد مخاطب مورد نظر خود را به سایت خود جلب کرده و آنها را به وب سایت خود روانه کنید.

اگرچه این ممکن است به شما بک لینک ندهد یا سئو را مستقیماً تقویت کند ، اما می تواند ترافیک وب هدفمند را به سمت سایت شما افزایش دهد ، و حتی می تواند به سهام اجتماعی بیشتری منجر شود. هر دوی این موارد به جستجوگرها وارد می شوند ، بنابراین شما یک مرحله یا دو به پیشرفت رتبه های خود نزدیک می شوید.
رهبری شدن

هنگامی که شما یک چیز معنی دار و مرتبط برای افزودن به مکالمه دارید ، افراد به احتمال زیاد توجه می کنند.

هر زمان که در یک نظر مناسب باشد ، می خواهید پیوندی به وب سایت خود وارد کنید.

با این حال ، برای این که کار کند ، کاملاً ضروری است که این پیوند به پست وبلاگ مورد نظر خود مرتبط باشد!

وقتی واقعاً در گفتگو مشارکت کرده اید - به خصوص چیزهایی که خوانندگان را به انجام اقدام تشویق می کنند ، مثل خرید چیزی یا ثبت نام کردن در مورد ، - این پیوند می تواند منجر به نتایج جدید شود.
5 قدم به موفقیت در وبلاگ نظر دادن سئو
1. دریافت شخصی

وبلاگ-اظهار نظر-seo-1


اگر می خواهید مردم از نظر شما به وب سایت شما بروند ، مهم است که آنها بدانند شما کی هستید!

اگر فقط نام خود را بگذارید ، احتمالاً افراد شما را به مارک شما متصل نمی کنند.

بنابراین ، حتماً نام کامل و نام تجاری خود را بگذارید. اگر می خواهید افراد نام شرکت خود را درست از خفاش تشخیص دهند ، ممکن است چیزی مانند "امی کوپادیس از MyCompany" قرار دهید.

و در مورد یک عکس چطور؟

ابتدا مطمئن شوید که از ایمیلی استفاده کرده اید که به یک حساب Gravatar وصل شده است.

دوم ، مطمئن شوید که حساب Gravatar شما تصویری از شما داشته باشد تا نمایش داده شود!

اگر می خواهید افراد شرکت یا مارک تجاری شما را ببینند ، ممکن است بخواهید لوگوی مارک تجاری خود را به عنوان تصویر Gravatar قرار دهید. با این حال ، به طور کلی ، بهتر است تصویری از یک شخص واقعی داشته باشید - که به شما کمک می کند تا اصیل تر و اسپم کمتر به نظر برسید.
2. نظرات خود را توسط افراد مناسب متوجه شوید

وبلاگ-اظهار نظر-seo-2


جایی که نظرات وبلاگ خود را قرار می دهید همان اندازه آنچه می گویید دارای اهمیت است.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ، کاملاً ضروری است که وب سایت های مرتبط و پست های مرتبط با وبلاگ را در آن وب سایت ها پیدا کنید تا نظرات خود را در آن قرار دهید.

اما عامل بسیار مهم دیگر یافتن مکانهایی است که مخاطب شما در آن قرار دارد.

اصولاً ، شما می خواهید وب سایت هایی پیدا کنید که ارتباط نزدیکی با شما داشته باشد و در همان مخاطب مورد نظر شما هدایت شود.

اغلب ، آسانترین راه برای یافتن چنین وبلاگ هایی از طریق جستجوی Google است:

    ابتدا یک برگه ناشناس را باز کنید تا بتوانید نتایجی متناسب با شما دریافت کنید.

    سپس کلمات کلیدی مربوط را با اپراتور جستجو "inurl: blog" جستجو کنید تا ببینید کدام وبلاگ پست شده است.

    روی وبلاگ های با قدرت بالا و ترافیک فراوان متمرکز شوید. برای مشاهده سریع ، بررسی کنید که چه تعداد از اشتراک های اجتماعی ارسال شده است ، یا چه تعداد اظهار نظر در حال حاضر ارسال شده است. همچنین ، می توانید با استفاده از ابزاری مانند Monitor Check Backlinks Free Backlinks Checker ، دامنه را بررسی کنید .

راه دیگر برای یافتن وبلاگ های مرتبط برای اظهارنظر ، ابزار رایگان Drop My Link است که به شما امکان می دهد جستجوهای خاصی را برای وب سایت هایی انجام دهید که نظرات را با کلمات کلیدی مورد نظر خود فعال کرده اند.

شما حتی می توانید پست هایی را پیدا کنید که هنوز درباره آنها اظهارنظر نشده است ، به این معنی که می توانید اولین کسی باشید که در مورد یک پست با اقتدار اظهار نظر می کنید!
3. چیزی ارزشمند و مرتبط بگویید

وبلاگ-اظهار نظر-seo-3


اگر در مورد وب سایت های معتبر و معتبر اظهار نظر می کنید (که بسیار توصیه می شود) ، در دریای اظهار نظرهایی که در ادامه آمده است ، یکی خواهید بود.

بنابراین ، چگونه می خواهید به ایستادگی کردن؟

ابتدا باید مطمئن شوید که در موضوع هستید.

بنابراین با خواندن پست وبلاگ کاملاً شروع کنید. بدانید چه چیزی در داخل است ، و مسیری را که نویسنده با اطلاعاتی که ارائه کرده است ، در پیش گرفته است.

دوم ، شما به چیزی با ارزش برای گفتن احتیاج دارید.

ما در بالا گفتیم که نوشتن نظرات وبلاگ دیگر یک طرح بازگشتی سریع نیست. بنابراین آن را مانند آن مشاهده نکنید. برای پاسخگویی به محتوای وبلاگ ، مدتی سرمایه گذاری کنید و اطلاعات ارزشمندی را که در پست اصلی وجود نداشت ، اضافه کنید.

این باعث می شود که نویسنده و خوانندگان نظر وبلاگ شما را به عنوان یک ارزشمند ارزیابی کنند ، بنابراین شما (یا نام تجاری شما) را نیز با ارزش می بینند.
4- مکالمه باشید

وبلاگ-اظهار نظر-seo-5


فقط یک نظر در وبلاگ بنویسید و دور شوید. در حالی که این ممکن است طبیعی ترین کار به نظر برسد ، نوشتن بیش از یک نظر کاملاً چند نکته را برای شما به همراه خواهد داشت:

    برای افرادی که مقاله و نظرات می خوانند ، بیشتر قابل مشاهده می شوید.

    اگر کمک های شما با ارزش باشد ، احترام مردم به شما بیشتر می شود.

    با پاسخ دادن و تعامل با نویسنده یا خوانندگان ارتباط برقرار خواهید کرد.

5- منتظر لحظه های مناسب برای اضافه کردن لینک های خود باشید

وبلاگ-اظهار نظر-seo-6


امیدوارم ، شما قبلاً نام خود را به مکان دقیقی که می خواهید مردم در وب سایت شما بیایند پیوند دهید.

با این وجود ، در مکان های خاص ، ممکن است مناسب باشد که پیوندی را برای یک مقاله مرتبط یا پست در وب سایت خود بگذارید.

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که در مورد استراتژی های بازاریابی از طریق پست الکترونیکی نظر می دهید. در اظهار نظر خود ، ممکن است ایده ای را که در مقاله ذکر شده است گسترش دهید ، سپس برای اطلاعات دقیق تر به یک پست در وب سایت خود مراجعه کنید یا شاید یک مطالعه موردی را که انجام داده اید.

از جمله این نوع پیوندهای مرتبط ، ارزشمند احتمال اینکه شخصی آن را به وب سایت شما تبدیل کند ، افزایش می دهد.
وبلاگ خود را درمورد نتایج SEO جستجو کنید

هنگامی که تلاش خود را برای اظهار نظر در مورد SEO در وبلاگ انجام دادید ، چگونه می توانید نتایج را پیگیری کنید؟

خوب ، با استفاده از Monitor Backlinks می توانید دقیقاً نظر خود را در مورد مکان های خود ، نحوه کار برای شما ، و اینکه آیا از آنها آب پیوند دریافت می کنید ، پیگیری کنید.

فقط کافی است به برگه لینک های خود بروید تا جزئیات هر پیوندی که به سایت شما نشان می دهد (ایجاد شده توسط شما و در غیر این صورت!) را ببینید.

وبلاگ-اظهار نظر-جستجوگر


هنگامی که نظر و پیوند خود را اضافه کردید ، در اینجا نمایش داده می شود.

شما می توانید ببینید که در آن کجاست (ستون "صفحه پیوند") چقدر ارزشمند است (بر اساس معیارهای با کیفیت مهم مانند دامنه و صفحه قدرت ، امتیاز اسپم ، اعتماد به نفس و استناد جریان) و اینکه آیا این لینک چقدر است؟ دنبال کنید یا Nofollow (ستون "وضعیت").

اگر حساب مانیتور Backlinks خود را ندارید ، به مدت 30 روز آن را رایگان امتحان کنید تا شروع به ردیابی تمام نظرات و لینک های وبلاگ خود کنید!

نکته: از Backlinks Monitor به همراه Google Analytics استفاده کنید ، که به شما می گوید هنگام ورود به سایت شما افراد از کجا می آیند. به این ترتیب ، می توانید ببینید که چند نفر با نظرات وبلاگ شما از طریق آن کلیک می کنند.
افکار نهایی در مورد وبلاگ اظهار نظر سئو

بنابراین ، آیا وبلاگ اظهارنظر درباره سئو مرده است؟ خوب ، ما اینطور نگفتیم!

در واقع ، هنگامی که به درستی انجام شود ، نظرات وبلاگ می تواند به طور غیر مستقیم منجر به رتبه بندی بهتر SERP شود.

چطور؟

خوب ، اگر توجه خود را به وب سایت و مارک تجاری خود از طریق نظرات ارزشمند جلب کنید ، تعداد بیشتری از افراد بیشتری به وب سایت شما خواهند آمد.

و هنگامی که مردم عاشق محتوای خارق العاده شما هستند؟ خوب ، آنها خوشحال خواهند شد که محتوای شما را به اشتراک بگذارند و پخش کنند. هرچه خواننده های خوشحال تری پیدا کنید ، بک لینک های بیشتری به دست می آورید و سئو وب سایت شما بهتر خواهد شد.

بنابراین از آنجا خارج شوید و از طریق نظرات وبلاگ هدفمند ، خوانندگان خوشحال را جذب کنید! 

تولید محتوا، خرید بک لینک و رپورتاژ
ویدا علیپور
09144118533

1398/11/9
وب کاربر نقل قول تشکر حذف تشکر گزارش
صفحه قبل 1 صفحه بعدتازه سازي پاسخ ها
پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !