::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري :
پسورد :
يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


صفحه قبل 1 صفحه بعد
bisungasht2510


ارسال‌ها: 125
عضویت: 2019-12-16 21:58:00
شناسه یاهو:
تعداد اخطار: 0
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0
خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه توسط ایرانیان بیشتر از مردم سایر کشورها است. ایرانی‌های زیادی برای خرید ملک در شهرهای ترکیه نظیر استانبول، آنکارا و وان صف بسته‌اند!

 

 

 

در روز بیست و هفتم اسفند ماه 1398 اخبار جدیدی توسط مرکز آمار کشور ترکیه درباره خرید املاک در این کشور توسط افراد خارجی منتشر شد. طبق گزارش این مرکز، در ماه فوریه (نیمه بهمن تا نیمه اسفند) 2020 ایرانی‌ها 721 خانه در شهرهای مختلف ترکیه خریداری کردند. این آمار نشان می‌دهد میزان خرید خانه در ترکیه توسط هموطنان ما بیشتر از مردم سایر کشورها است. این در حالی است که ماه فوریه، مخصوصا نیمه دوم آن، بحبوحه شیوع ویروس کرونا بود و رفت و آمدها به کشور ترکیه از ایران به شدت کاهش پیدا کرد.

تور گرجستان

تور باکو لحظه آخری

تور دبی

تور زمینی استانبول

 

بعد از ایرانی‌ها بیشترین میزان خرید ملک در ترکیه توسط عراقی‌ها، روس‌ها و افغانستانی‌ها صورت گرفته است. گفتنی است یک ماه قبل یعنی در ژانویه (نیمه دی تا نیمه بهمن)، رکورد خرید منزل در شهرهای مختلف این کشور در دست عراقی‌ها بود و آن‌ها املاک بیشتری خریداری کرده بودند. افراد زیادی از ایران برای ارزیابی وضعیت مسکن در کشور همسایه با تور استانبول یا دیگر شهرها به آن جا سفر می‌کنند.

 

یک سال پیش دولت ترکیه قوانین دادن شهروندی به افراد خارجی را آسان‌تر کرد تا بتواند به این بهانه سرمایه‌گذاران بیشتری جذب کند. این تصمیم دولت دقیقا بعد از سقوط زیاد ارزش لیر توسط دولت ترکیه گرفته شد. خرید ملک در حجمی انبوه توسط شهروندان دیگر کشورهای دنیا سبب شد بخش قابل توجهی از ضرر و زیان‌های اقتصادی دولت جبران شود.

 

قبل از تغییر قوانین، به منظور کسب شهروندی باید خانه‌ای به ارزش حداقل یک میلیون دلاری خریداری می‌کردید! این رقم سپس به یک چهارم یعنی 250 هزار دلار کاهش پیدا کرد. در سایر کشورهای دنیا ایرانیان باید هزینه‌های گزافی به منظور مهاجرت و سپس کسب اقامت و شهروندی داشته باشند، اما قوانین جدید ترکیه، کسب شهروندی کشوری خارجی را برایشان به شدت ارزان‌تر از قبل کرده است. این موضوع سبب افزایش شدید علاقه مردم کشورمان به خرید ملک در کشور همسایه محسوب می‌شود.

 

جدیدترین آمار خرید خانه در ترکیه

مرکز آمار کشور ترکیه به صورت مستمر و دوره‌ای آمار خرید خانه در ترکیه را اعلام می‌کند. در ماه فوریه، در سرتاسر ترکیه در مجموع 119 هزار معامله ملک انجام شد. از این بین، حدود 4 هزار مورد به خرید املاک توسط افراد خارجی مربوط می‌شود. میزان خرید آن‌ها در مقایسه با ماه ژانویه در مجموع 20 درصد افزایش داشته است. از بین حدود 4 هزار خانه به فروش رفته، 721 مورد به ایرانیان تعلق پیدا کرد.

 

طبق انتظار بیشترین میزان فروش در شهر استانبول بوده است. نزدیک به 19 درصد معاملات ملک در این شهر صورت گرفت. بعد از آن از نظر تعداد فروش خانه به ترتیب شهرهای آنکارا و ازمیر قرار می‌گیرند.

1399/1/9
نقل قول تشکر حذف تشکر گزارش
bisungasht2510


ارسال‌ها: 6
عضویت: 2020-04-22 22:49:05
شناسه یاهو:
تعداد اخطار: 0
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0
خرید خانه در ترکیه

کادو دادن گل از موارد امرهایی بر شمرده میشود که علامت مهربانی و یا خبرغمناک برای شخص دیگر است. در همین جهت و میل روز افزون هر چه زیادتر اشخاص به استفاده از نت،مرکز خرید گل فروشی آی لیلیوم پیش قدم شد به انجام کارها در راستای سفارش مجازی گل کرده است.

این مرکز گل فروشی آنلاین کاری های خود را از راه وبلاگ و برنامه خود که به اسم فارسی آیلیلوم و گوگل کروم در دسترس می باشد،نمایش می گذارد. در این حین این سوال مطرح می شود که چرا حتما خرید گل خود را به طرز مجازی انجام دهیم و سوال دیگر اینکه چرا از مرکز خرید گل فروشی مجازی استفاده کنیم؟ 

برای جواب سوال خود به سایت ما مراجعه کنید و نظرتونو برامون ارسال کنید؟؟؟

گل فروشی آنلاین

فروش گل آنلاین

گل فروشی آنلاین

فروش گل آنلاین

فروش گل آنلاین مجهز

آی لیلیوم

1399/1/9
نقل قول تشکر حذف تشکر گزارش
صفحه قبل 1 صفحه بعدتازه سازي پاسخ ها
پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !